Morada Feliz Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Morada Feliz Villa Araguari kan du enkelt nå Museu dos Ferroviários de Araguari, som ligger cirka 25 minuters promenad bort.
Paroquia Nossa Senhora Aparecida ligger inom 2 km från villan, och Museu no Arquivo Histórico finns ungefär 2,1 km bort.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök i den här villan. Gästerna kan besöka restaurangen Pizzaria & Lanchonete Forno A Lenha, som ligger ungefär 13 minuter bort till fots.
- Lokala sevärdheter
- Museu no Arquivo Histórico1736 km
- Igreja Nossa Senhora Aparecida1330 km
- El Shadday611 km
- Museu dos Ferroviários de Araguari2365 km
- Igreja Rainha da Paz2191 km
- Paróquia de Nossa senhora de Fátima514 km
- Imepac2020 km
- Assembleia de Deus3673 km
- Praça Prefeito Elmiro Barbosa1907 km
- Bom Jesus da Cana Verde2090 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Luftkonditionering
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Morada Feliz Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Morada Feliz Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Morada Feliz Villa?
Ett komplett kök finns på Morada Feliz Villa. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Morada Feliz Villa?
Man kan bo i Morada Feliz Villa med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Morada Feliz Villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Morada Feliz Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
Gästerna i denna villa kan enkelt nå Museu dos Ferroviários de Araguari och Paroquia Nossa Senhora Aparecida, som ligger cirka 25 minuter till fots från boendet respektive 2 km bort.